Результати поіменного голосування по проектах рішень 7 (позачергової) сесії Війтовецької селищної ради

Війтовецька селищна рада Хмельницької області

Сьома (позачергова) сесія сьомого скликання

П Р О Т О К О Л   № 1

засідання лічильної комісії

від 17.05.2016 року                                                                                  смт.Війтівці

Присутні на засіданні:

Камінський Д.М. – голова лічильної комісії,

Мороз О.О. – заст..голови лічильної комісії,

Гурц В.І. - член комісії,

Машталір Н.В. – член комісії

1. Про результати поіменного голосування по проектах рішень сьомої (позачергової) сесії Війтовецької селищної ради

1.До Війтовецької селищної ради обрано 25 депутатів;

2.На пленарному засіданні сьомої (позачергової) сесії селищної ради зареєструвалось 22  депутати:

3. Результати поіменного голосування.

Порядок денний сьомої (позачергової) сесії за основу.

Утримались – 0

Порядок денний сьомої (позачергової)  сесії в цілому.

За – 22 : (Войтюк Л.А., Богач Е.А., Сибіга О.О., Гачек Н.М., Тернавська О.М., Гурц В.І., Гуцал Н.П., Кобець В.О., Кобельник Н.П., Ягодзінський М.І., Бондарчук О.В., Михалусь С.М., Марценюк М.П., Муляр Г.П., Машталір Н.В., Камінський Д.М., Губай О.М., Мороз Л.В., Мороз О.О., Глущак Н.С., Чернюк О.М., Рудик Т.А.).

Утримались – 0

Питання порядку денного сьомої (позачергової)  сесії Війтовецької селищної ради:

1.    Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

Утримались – 0

2. Про внесення змін до штатного розпису Війтовецької селищної ради на 2016 рік.

Утримались – 0

3. Про вступ до асоціації об’єднаних громад Хмельницької області.

Утримались – 0

4. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Війтовецької селищної ради.

Утримались – 0

5. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку та інвестицій, містобудування та архітектури, ДАБІ виконавчого комітету Війтовецької селищної ради.

Утримались – 0

6. Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Війтовецької селищної ради.

Утримались – 0

7. Про затвердження Програми забезпечення розроблення містобудівної документації (генерального плану населених пунктів Війтовецької селищної ради) на 2016 – 2017 роки.

Утримались – 0

8. Про розроблення містобудівної документації.

Утримались – 0

9. Про надання дозволу на розробку нормативно – грошової оцінки населених пунктів смт.Війтівці, с.Порохня, с.Сарнів.

Утримались – 0

Відомості поіменного голосування з особистими підписами депутатів додаються.

Голова комісії                              Камінський Д,М.

Член комісії:                                 Гурц В.І.

Машталір Н.В.

Мороз О.О.