П Р О Т О К О Л   № 1 засідання лічильної комісії

Тринадцята  (позачергова) сесія сьомого скликання

П Р О Т О К О Л   № 1

засідання лічильної комісії

від 7 грудня 2016 року                                                                                  смт.Війтівці

Присутні на засіданні:

Мороз О.О. – заст..голови лічильної комісії,

Вітко Г.В. – член комісії,

Машталір Н.В. – член комісії

1. Про результати поіменного голосування по проектах рішень тринадцятої (позачергової) сесії Війтовецької селищної ради

1.До Війтовецької селищної ради обрано 25 депутатів;

2.На пленарному засіданні тринадцятої (позачергової) сесії селищної ради зареєструвалось 20  депутатів:

3. Результати поіменного голосування.

Порядок денний тринадцятої (позачергової) сесії за основу.

За – 20 : Войтюк Л.А., Сибіга О.О., Гачек Н.М., Тернавська О.М., Гуцал Н.П., Кобець В.О., Кобельник Н.П., Бондарчук О.В., Вітко Г.В., Михалусь С.М., Марценюк М.П., Муляр Г.П., Машталір Н.В., Губай О.М., Мороз Л.В., Мороз О.О., Глущак Н.С., Чернюк О.М., Рудик Т.А., Багрій О.М.

Утримались – 0

Питання порядку денного тринадцятої (позачергової)  сесії Війтовецької селищної ради:

1. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

Утримались – 0

2. Про затвердження проекту «Придбання спецтехніки  для покращення матеріально – технічної бази комунального підприємства «Громадське» Війтовецької селищної ради Хмельницької області».

Утримались – 0

3.Про внесення змін до штатного розпису Сарнівського НВК «ЗОШ  І -ІІст. – ДЗН» на 2016 рік

4.Про внесення змін в структуру виконавчого апарату Війтовецької селищної ради

Утримались – 0

5.Про встановлення надбавки за виконання особливо важливої роботи заступнику селищного голови Свистуну В.М.

Утримались – 0

6.Про преміювання Війтовецького селищного голови Степанюка І.Г. та заступника Війтовецького селищного голови Свистуна В.М.

Утримались – 0

7.Про надання згоди на безоплатну передачу вуличної мережі водопостачання в смт. Війтівці на баланс комунального підприємства «Громадське»

Утримались – 0

8.Про надання згоди на безоплатну передачу екскаватора – навантажувача ЕО-2626 на базі трактора Беларус-82.1 на баланс комунального підприємства «Громадське»

Утримались – 0

9.Про план діяльності Війтовецької селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

Утримались – 0

Відомості поіменного голосування з особистими підписами депутатів додаються.

Заст.голови комісії                       Мороз О.О.

Член комісії:                                 Вітко Г.В.

Машталір Н.В.