День села Писарівка

Дата: 12.07.2017 11:46

Фото без описуГарною традицією стало свято села в Писарівці. Так вже склалося, що на один день календаря припадає і свято Івана Купала.

І цього року писарівчани відзначали два свята одночасно. Святкова програма розпочалася в 7 годині в будинку культури концертом, в ході якого присутні слухали різноманітні композиції в виконанні аматорських вокальних гуртів, гурту «SION», хору Війтовецької громади «Перлина Поділля», духового оркестру громади, зразкового дитячого танцювального колективу «Талісман». Близько двох годин виконавці дарували глядачам свої чудові композиції.

Святкові короваї презентували агроформування, які працюють на території села.

Зі сцени до присутніх з вітальними словами звернулися  староста села Білий П.М., Війтовецький селищний голова Степанюк І.Г., який нагородив Грамотами виконавчого комітету селищної ради жителів села. Приємним подарунком для молодіжної футбольної команди Писарівки став повний комплект футбольної форми яку вручив юним футболістам Ігор Григорович.

Голова районної ради Пазюк С.М. відмітив писарівчан добрим словом.

Чудові подарунки від Благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» отримали сімї, у яких народилися діти та працівники ФАПу. Танцювальний колектив «Талісман» та сама громада села отримала від Благодійного фонду грошові сертифікати.

У своєму виступі Сергій Петрович наголосив на ролі села у формуванні державної політики та благополуччі нашої держави.

На дворі протягом всього свята лунав сміх малечі та гостей – тривав веселий ярмарок, на якому було представлено різноманітні сувеніри та солодкі гостинці. Малеча з радістю стрибала на батутах та інших розважальних атракціонах. Працівники Благодійного фонду Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ»  тут же смажили на багатті ковбаси для гостей свята, місцеві підприємці встановили столи та частували всіх бажаючих.

З приходом ночі біля ставка, під відкритим небом, розпочалося чарівне дійство Купальської ночі, запалало купальське вогнище та попливли по хвилях дівочі віночки – до самого ранку звучали пісні та тривали народні гуляння.

Організатори свята висловлюють щиру подяку всім, хто взяв участь в підготовці та проведенні цього подвійного свята.