Керівництво Війтовецької громади відвідало воїнів АТО Хмельниччини

Дата: 14.11.2016 10:33

Фото без опису

10 листопада керівництво селищної ради Війтовецької ОТГ відправилися в зону АТО, щоб доставити нашим воїнам речі першої необхідності: засоби гігієни, продукти харчування, теплий одяг та інше. До збору допомоги долучилися учні та учителі шкіл Війтовецької ОТГ, а також небайдужі жителі громади.

Поїздка відбулася за ініціативи Війтовецького селищного голови Степанюка Ігоря Григоровича, який вважає своїм обов'язком підтримувати наших захисників та забезпечувати їх всім необхідним. До того ж, у зоні АТО перебувають і жителі Війтовецької громади, яких керівники відвідали особисто.

На Сході Степанюк І.Г. та його заступник Свистун В.М. перебували 3 дні, з 10 по 12 листопада. За цей час вони відвідали такі населені пункти: місто Покровськ і селище Піски у Донецькій області та місто Лисичанськ, село Золоте, місто Сєвєродонецьк Луганської області.