Конкурси

Війтовецька селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад:

головного спеціаліста сектору земельних відносин

для участі в конкурсі запрошуються особи, які мають базову вищу освіту, вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, вільно володіють державною мовою та стаж роботи за фахом не менше одного року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше трьох років;

державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

для участі в конкурсі запрошуються особи, які вільно володіють державною мовою, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка П-2ДС з додатками;
  • копія документу, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копія документів про освіту;
  • копія трудової книжки, завірена за місцем роботи;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи за попередній рік;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Додаткову інформацію, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надає загальний відділ виконавчого комітету Війтовецької селищної ради з 09.00 до 16.00.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Адреса: Хмельницька обл., смт. Війтівці, вул. Героїв України, 4.

Телефон для довідок: 9-52-62.

Оголошення розміщено 19.09.2017 року