Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Війтовецької селищної ради

Береза Анатолій Миколайович

Народився 15 грудня 1969 року в с. Бальківці Волочиського району Хмельницької області.

1977- 1985 роки - навчався у восьмирічній школі № 2

1985-1987 роки - навчався у Волочиській середній школі №1

У 1987 році зарахований студентом 1-го курсу денної форми навчання Тернопільського фінансово-економічного інституту.

З червня 1988 р. по вересень 1989 р. проходив службу в лавах Радянської армії.

З вересня 1989 року продовжив навчання в Тернопільському  інституті народного господарства.

В червні 1992 р. закінчив Тернопільський інститут народного господарства за спеціальністю бухоблік контроль і аналіз господарської діяльності та здобув кваліфікацію економіста.

З 10.1991 - 09.1993 працював на посаді контролера - ревізора ІІ категорії в централізованому ревізійному апарагі Головного контролера - ревізора КРУ Мінфіну України по Хмельницькій області.

09.1993-03.2012- працював y контрольно- ревізійному відділі у Волочиському районі.

03.2012 - 09.2012 -  головний державний фінансовий інспектор Красилівської обєднаної  державної фінансової інспекції .

09.2012-12.2015 заступник начальника Красилівської обєднаної  державної фінансової інспекції

12.2015 - 10.2016  головний державний  фінансовий інспектор відділу інспектування у сфері органів влади, оборони та місцевого самоврядування Держфінінспекції в Хмельницькій області.

10.2016-27.03.2017 року працював на посаді головного державного аудитора відділу контролю органів влади, оборони правоохороних органів та за місцевими бюджетами Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

З 28 березня 2017 року працює керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Війтовецької селищної ради.